Už 5. marca príďte spolu s celým FITHUB tímom osláviť 6. narodeniny nášho fitka! Pripravili sme si pre vás deň plný zábavy, smiechu, pohybu a maškrtenia. Okrem toho je pre jedného z vás pripravená fantastická výhra, až 3-mesačné členstvo. Ako sa do súťaže zapojiť?

Pred rokom FITHUB oslavovalo krásne 5. narodeniny, avšak kvôli vtedajšej pandemickej situácii sme to nemohli osláviť spolu s vami a vo veľkom štýle. Tento rok je to ale konečne inak, preto sme si ako poďakovanie za to, že ste s nami, pre vás pripravili deň plný zábavy.

Každý, kto príde počas soboty do fitka, dostane pri vstupe žreb. Na ten vypíše svoje údaje, hodí ho do krabičky a automaticky bude zaradený do žrebovania o 3-mesačné členstvo. Výhercu budeme žrebovať v nedeľu 6. marca.

Aký bude harmonogram?

Počas celej soboty 5. marca bude voľný vstup pre každého. Rodičia, pokojne vezmite svoje ratolesti a príďte si zacvičiť spolu s nimi. Celý víkend budú u nás na bare k dispozícii rôzne produkty – tyčinky, orieškové maslá, drinky či proteíny, ktoré budete môcť ochutnať.

 

Od rána budú prebiehať skupinové lekcie pre deti aj dospelých. Budú skutočne rôznorodé a zaujímavé. Keďže na skupinové lekcie máme obmedzenú kapacitu, nezabudnite si rezervovať miesto cez náš rezervačný systém.

08:00 SPARTAN KRUHÁČ
10:00 SPOLOČENSKÉ TANCE PRE NAJMENŠÍCH
11:00 LATINO PRE DOSPELÝCH
14:00 BODYFORM PRE ŽENY

Rezervujte si termín TU

Oslava so všetkým, čo k tomu patrí

Čo by to bolo za oslavu bez poriadnej torty a prípitku? O 16:00 buďte vo fitku, spoločne rozkrojíme ovocnú tortu a pripijeme si so šampanským. Nebojte, na šoférov myslíme tiež 🙂

Prihlasovanie na TANEČNÝ KURZ

Zaregistrovali ste, že vo FITHUBE spúšťame uzavreté tanečné kurzy pre deti aj dospelých? Práve počas narodeninovej oslavy môžete prihlásiť seba alebo svoje deti na ukážkovú lekciu. Oboznámite sa tam s tým, ako budú tanečné hodiny vyzerať, o koľkej budú prebiehať a taktiež sa budete môcť rovno do kurzu zapísať.

Pre deti bude 10 týždňový kurz spoločenských tancov (6 – 12 rokov), pre dospelých je zas pripravený 10 týždňový latino kurz, ktorý je vhodný pre mužov aj ženy.

Viac informácií o tanečných kurzoch nájdete TU