KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA JEDNOM MIESTE

Priestory fitness centra FITHUB sú vám k dispozícii už od roku 2016. V moderne vybavenej a klimatizovanej prevádzke o veľkosti 250 m2 nájdete všetko, čo potrebujete na kvalitný a plnohodnotný tréning. K dispozícii je tu pre vás niekoľko zón, medzi ktorými nechýba kardio zóna vybavená bežeckými, bicyklovými a eliptickými trenažérmi. Ďalej tu nájdete priestor s kladkovými strojmi a zónu s voľnými váhami. Rôzne druhy funkčných či skupinových tréningov si zasa odcvičíte v TRAINING ZONE.

Vo FITHUBE môžete ísť okrem osobného tréningu aj na niektorú zo skupinových lekcií, ktoré prebiehajú pod dozorom certifikovaných osobných trénerov. Tréneri dohliadajú na to, aby sa nikto počas skupinového tréningu „neflákal“, ale aby všetci makali na 100 %. Taktiež budú dávať pozor na správnu techniku cvičenia a dýchania. K dispozícii máte rozvrh s jednotlivými skupinový lekciami, na ktoré sa môžete prihlásiť online.

Ak ste sa rozhodli začať cvičiť s osobných trénerom, ste na správnom mieste! Vo FITHUBE máme niekoľko certifikovaných trénerov, ktorí vám pomôžu či už chcete zhodiť tuk, nabrať svalovú hmotu, zlepšiť si kondíciu alebo sa naučiť správnu techniku. Osobné tréningy sú zostavené tak, aby prioritne dbali na individualitu klienta a jeho fyzické a psychické zdravie. Držia sa odborných, overených, zaužívaných a profesionálnych pravidiel a techník cvičenia.

Vďaka meraniu na prístroji InBody 230 získate presnú analýzu zloženia vášho tela. Je to dôležitá a nevyhnutná informácia pre stanovenie individuálneho tréningového a výživového plánu. Počas analýzy zistíte množstvo telesného tuku, množstvo svalovej hmoty, analýzu obezity, minimálnu kalorickú potrebu a veľa ďalšieho. Ak budete chodiť na meranie pravidelne, budete mať výborný prehľad o vašich pokrokoch a rýchlejšie dosiahnete vytýčený cieľ.

RECEPCIA S BAROM A POSEDENÍM

V našom fitness centre máme aj recepciu s barom a posedením. Môžete si tu vychutnať proteínový nápoj, kávičku alebo si na cestu domov vziať niektorú z veľkého výberu tyčiniek. Na bare máme množstvo doplnkov výživy, nápojov a proteínových maškŕt, stačí si prísť vybrať. A ak si nebudete istý, aký vstup sa vám najviac oplatí, stačí sa spýtať na recepcii, kde vám so všetkým radi poradia.

Výhody, ktoré Vám ponúka FITHUB

PARKOVANIE ZDARMA

Svoje auto môžete zaparkovať bezplatne na ulici priamo pred fitness centrom alebo môžete využiť parkovisko v areáli objektu, ktoré je monitorované kamerami.

PLATBA KARTOU

V našom fitness centre máte možnosť platiť platobnými kartami Mastercard, Visa a Maestro.

KLIMATIZÁCIA

Priestory nášho fitness centra sú klimatizované. Je teda zaistená tepelná pohoda aj v tých najhorúcejších dňoch roka.

FITHUB. Garancia vrátenia peňazí!

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,

vaša spokojnosť so službami fitness centra FITHUB je pre nás najdôležitejšia, a preto vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality služieb. Ak si aj napriek tomu do 2 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, ponúkneme vám nápravu poskytovaných služieb alebo vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.

CENNÍK

Kompletný a aktuálny cenník všetkých služieb fitness centra nájdete na nasledujúcom odkaze.