Garancia vrátenia peňazí

Vážená zákazníčka, vážený zákazník,

Vaša spokojnosť so službami fitness centra FITHUB je pre nás najdôležitejšia, a preto Vám garantujeme najvyššiu úroveň kvality služieb. Ak si aj napriek tomu do 2 týždňov všimnete dôvod, pre ktorý by ste mali byť nespokojní, ponúkneme Vám nápravu poskytovaných služieb alebo Vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.

Ako funguje naša 100 % záruka spokojnosti?

Ak nie ste po využití našich služieb úplne spokojní, kontaktujte nás emailom alebo telefonicky na čísle +421 910 985 342, prípadne osobne v našej prevádzke FITHUB a povedzte nám príčinu vašej nespokojnosti. Po obdržaní Vašej žiadosti Vám ponúkneme nápravu poskytovaných služieb alebo Vám vrátime kúpnu cenu v plnej výške.

V prípade uplatnenia garancie vrátenia kúpnej ceny na zakúpenú permanentku, členstvo alebo iný druh vstupu musí klient od zakúpenia služby navštíviť fitness centrum najmenej 4krát.

Ak zákazník žiada uplatnenie garancie vrátenia kúpnej ceny na služby osobného trénera alebo služby poradcu pre výživu, postupujeme v súlade s naším reklamačným poriadkom.

So všetkými otázkami týkajúcimi sa Vašej žiadosti sa môžete obrátiť na našu recepeciu, ktorá je Vám k dispozícii denne od 8:00 do 20:00 telefonicky [+421 918 223 533] alebo emailom.