Naše lekcie

Aktuálne skupinové lekcie a kurzy vo FITHUB

Tréning pre ženy všetkých vekových kategórií zameraný na spaľovanie tuku a zároveň posilňovanie svalstva celého tela, tvarovanie postavy a budovanie kondície.

Akčný tréning pre mužov aj ženy, ktorí chcú zapracovať na svojej kondícii, rozhýbať telo a poriadne sa zapotiť. Alebo chcete kvalitnú prípravu na preteky Spartan? Tak sa pridajte k nám.

Dynamický tréning určený pre deti, počas ktorého zapracujú na svojej sile, rýchlosti aj koordinácii.

Počas 10 týždňov si osvojíte základné boxové techniky a naučíte sa niekoľko boxových úderov, ktoré budete trénovať na mechu či vo dvojici. Okrem toho si posilníte kondíciu, vybudujete silu a poriadne sa zapotíte.

Počas 10 týždňov sa deti naučia niekoľko boxových úderov a osvoja si základné boxové techniky. Pri tréningoch budú využívané pomôcky ako mech, hruška, lapy, súčasťou sú aj kruhové tréningy s vlastnou váhou pre budovanie kondície a rozvoj sily.

CENNÍK

1 VSTUP na skupinovú lekciu
5,50 €
  • jednorazový vstup
  • na skupinovú lekciu
1 VSTUP na skupinovú lekciu - kredit
4,50 €
  • jednorazový vstup
  • na skupinovú lekciu - kredit

Poplatok za neúčasť na rezervácii

5,50 €

Poplatok za neúčasť na rezervácii je zaúčtovaný každému zákazníkovi, ktorý sa nezúčastní skupinovej lekcie i napriek tomu, že si na ňu zarezervoval miesto. Poplatok je účtovaný preto, aby neboli miesta na lekcii blokované ľuďmi, ktorí sa v skutočnosti na cvičenie nedostavia, a tým blokujú miesto ďalším záujemcom.

REZERVÁCIE

Pravidlá a infromácie k rezerváciam skupinových lekcií

Rezerváciu je možné zrealizovať alebo zrušiť v našom rezervačnom systéme, ktorý nájdete na webe v sekcii ROZVRH alebo sa prihlásite prostredníctvom odkazu PRIHLÁSIŤ SA, ktorý nájdete v menu na webových stránkach.

Taktiež môžete rezerváciu zrealizovať alebo zrušiť v čase otváracích hodín fitness centra, telefonicky na tel. čísle 0918 223 533 alebo prostredníctvom emailu na info@fithub.sk.

REZERVÁCIU JE MOŽNÉ ZRUŠIŤ MAXIMÁLNE 3 HODINY PRED ZAČIATKOM LEKCIE!

Rezerváciu je možné zrealizovať maximálne 30 dní dopredu.

V prípade, že ste u nás prvýkrát, nemusíte byť registrovaný v našom rezervačnom systéme. Registráciu však doporučujeme, nakoľko je správa vašich rezervácií cez tento systém jednoduchšia a neprídete ani o informácie ohľadom zmeny v rozvrhu.

Pokiaľ rezerváciu nezrušíte maximálne 3 hodiny pred začiatkom lekcie a na lekciu sa nedostavíte, bude Vám zaúčtovaný poplatok za nevyužitú rezerváciu vo výške 5,50,- EUR.

V prípade, že máte kreditný účet v našom fitness centre, bude vám tento poplatok strhnutý automaticky.

V prípade, že máte predplatenú vstupovú permanentku, bude vám namiesto poplatku automaticky zaúčtovaný vstup na lekciu.

Aktuálnu obsadenosť lekcií zistíte vždy v našom rozvrhu.

Áno ,môžete. V tomto prípade budete zaradení na čakaciu listinu ako náhradník a v prípade, že sa niekto z lekcie odhlási, budete zaradení na jeho miesto.

Kontakt