Chcete sa naučiť základné kroky, rytmus či držanie tela pri spoločenských tancoch ? V tom prípade sú tu pre vás nové tanečné kurzy v našom fitness centre. Od 10. marca 2022 otvárame hneď dva kurzy – pre deti aj dospelých. Čo vás na nich čaká a ako budú prebiehať?

Spoločenské tance pre najmenších

Kto? Deti vo veku 6 – 12 rokov

Koľko? Kurz obsahuje 10 tanečných lekcií (1x týždenne)

Odkedy? Od 10. 3. do 12. 5. 2022

Kedy? Každý štvrtok o 16:00

Koľko to stojí? 45 € (jednorazová platba v hotovosti)

Latino pre dospelých

Kto? Muži aj ženy (tancovať sa bude samostatne, nie v pároch)

Koľko? Kurz obsahuje 10 tanečných lekcií (1x týždenne)

Odkedy? Od 10. 3. do 12. 5. 2022

Kedy? Každý štvrtok o 19:00

Koľko to stojí? 49 € (jednorazová platba v hotovosti)

Tanečná lektorka

„Volám sa Paulína Szekeresová a mám 20 rokov. Spoločenským tancom sa venujem od svojich 8 rokov. Odvtedy som tancovala s viacerými tanečnými partnermi v Trenčíne, Trnave a Bratislave. Počas týchto 12tich rokov som sa učila od viacerých slovenských aj svetových trénerov – Michal Soukup, Zuzana Soukupová, Dušan a Eva Paškovci, Simona Brecíková, Kristína Horvátová, Juraj Pavelek, Mirek Kučera a mnohí další. Zo svetových to boli napríklad Luigi Bodini, Mirco D’Agostino, Vera Bondareva a Andrey Gusev.“

Paulína sa súťažne tancu venovala 10 rokov, počas ktorých sa jej podarilo vytancovať si ocenenia, napríklad:

  • bronzová medaila na Majstrovstvách Slovenska v exhibíciách STT v roku 2018
  • desiatky medailí a pohárov na súťažiach po celom Slovensku a aj Česku (spolu s tanečnými partnermi)

„Tanec sa stal dôležitou súčasťou môjho života a vo veľmi dobrom slova zmysle ma ovplyvnil. Vybudovala som si pozitívny vzťah k pohybu ako takému, naučila sa správne držať telo, získala som kondíciu a výbušnosť ( len tú fyzickú:) ), zároveň ma tanec priviedol k umeniu, naučil ma vyjadrovať svoje pocity pohybom, dodal mi sebavedomie, s pribúdajúcim vekom aj ženskosť, zážitky a spoznala som nespočetné množstvo úžasných ľudí, ktorých by som inak možno nikdy nestretla. Aj napriek tomu, že sa tancu už súťažne nevenujem, vďačím mu naozaj za veľa a tak by som sa mu aj ja chcela odvďačiť a posúvať tento krásny umelecký šport ďalej medzi vás všetkých.“

Ako sa na kurzy prihlásiť?

Počas narodeninovej oslavy FITHUB, ktorá sa bude konať v sobotu 5. marca, si môžete prísť zatancovať na ukážkovú lekciu. Keďže kapacita je obmedzená, odporúčame vám si čím skôr zarezervovať  miesto. Spravíte tak cez náš rezervačný systém. Ukážková lekcia je ZADARMO.

Pokiaľ sa vám alebo vášmu dieťaťu tancovanie zapáči, prihlásiť sa budete môcť hneď po skončení ukážkovej lekcie. Samozrejme, že na prihlásenie nemusíte čakať až do 5. marca, ale môžete tak spraviť už dnes. Prihlasovací formulár a podrobnejšie informácie na kurz Latino pre dospelých nájdete TU, na kurz Spoločenské tance pre najmenších TU.

Čo si so sebou priniesť?

Na kurzy nebudete potrebovať nič špeciálne, iba dobrú náladu. Oblečenie je na vás, dôležité je, aby ste sa cítili pohodlne. Tancovať sa vám bude najlepšie v športovej obuvi, poprípade v cvičkách.

Po prihlásení na kurz od nás dostanete kľúčik od skrinky, v ktorej si počas celého trvania kurzu budete môcť odkladať vaše osobné veci. Samozrejmosťou sú aj sprchy a šatne. Pitný režim si môžete priniesť so sebou, poprípade si minerálku či vitamínový nápoj budete môcť zakúpiť na recepcii FITHUB.