Nový rok je už v plnom prúde a s ním prichádza aj akási rekapitulácia a ohliadnutie sa za rokom 2019. Ten bol pre FITHUB plný zmien, nových začiatkov i prekvapení. Poďte sa s nami pozrieť na to, čo všetko sme spoločne s vami, našimi vernými zákazníkmi, za 12 mesiacov dokázali a prežili. A aké zásadné zmeny či novinky nás čakajú v roku 2020?

Na prelome január/február 2019 FITHUB oslávilo svoje 3. narodeniny. Spoločne s vami sme si skrz fotografie zaspomínali na naše začiatky a na to, ako to tu kedysi vyzeralo. Pri tejto príležitosti sme si zas a opäť uvedomili, že len vďaka vám sa neustále posúvame vpred.

Na začiatku jari sme rozbehli spoluprácu s AlphaFyzio. Za túto spoluprácu sme veľmi vďační, pretože v AlphaFyzio vám pomôžu udržať sa zdravým a aktívnym vo všetkých oblastiach života.

Vyskúšali ste si už kardio na veslovacom trenažéri? Ten k nám pribudol v máji a nájdete ho v TRAINING ZONE. Ak ste ho ešte nevyskúšali, mali by ste to napraviť a ísť si na ňom otestovať svoju kondičku. Ručíme vám za to, že 1 km sa vám zrazu bude zdať nekonečný.

V júni celý FITHUB tím odštartoval prvú vonkajšiu akciu. Na Dňoch mesta ste nás mohli nájsť v Stánku športu a zábavy, kde sme mali pre všetkých pripravené rôzne súťaže o vstupy do fitka, zľavy na permanentky či proteínové maškrty. Nechýbalo ani meranie na InBody, ktoré zožalo veľký úspech.

V lete sme sa zamerali aj na ONLINE svet. Naplno sme sa pustili do práce na našich sociálnych sieťach a začali sme pravidelne uverejňovať články na našom FITHUB blogu. Medzi nimi ste mohli nájsť rôzne rady, typy či rozhovory.

V auguste na nás čakal náročný víkend – Čachtické hody. Počas horúcej hodovej soboty sme opäť rozložili náš Stánok športu a zábavy, kde sme si to všetci poriadne užili. FITHUB balóny bolo vidieť v ruke takmer každého dieťaťa, ani tento raz nechýbali súťaže pre dospelých i decká, pohybové diagnostiky a kopec smiechu. Súčasťou hodov bol aj tradičný Čachtický polmaratón, ktorý sa uskutočnil už 30. Krát, a ktorý sme tento rok podporili aj sponzorsky. V polmaratóne sme mali vlastné štafetové tímy aj jednotlivcov, ktorí FITHUB reprezentovali na jedničku.

V septembri sme otvorili kurz Detský FITCAMP pod vedením našej trénerky Mišky. Decká každý pondelok poslušne nacupitali do TRAINING ZONE, kde z nich Miška vybila všetku prebytočnú energiu.

Október bol mesiacom noviniek a veľkého upratovania. Rozhodli sme sa zmeniť a vylepšiť Katalóg odmien, vďaka ktorému vás chceme ešte viac motivovať. Dúfame, že všetci už máte svoju vernostnú kartičku na zbieranie bodov 🙂 V tomto mesiaci k nám na recepciu pribudli dve nové baby – Ivka a Diana. Na prelome októbra a novembra sme robili priebežné sanitárne upratovanie spojené s rôznymi menšími či väčšími opravami.

December bol síce posledným mesiacom v roku, no zároveň aj najrušnejším. Spustili sme vianočnú súťaž o tri parádne ceny, rozbehli sme spoluprácu s novými trénermi VíťomTomášom, prichystali sme mikulášsku akciu a konečne sme pre vás kúpili stroj na posilňovanie vnútorných a vonkajších stehien, o ktorý bol veľký záujem. A to všetko sme stihli do Vianoc. Vtedy nás čakala už len posledná milá povinnosť – vyžrebovať výhercov vianočnej súťaže.

V roku 2020 chceme byť bližšie k vám

6-týždňová výzva

Určite ste už zaregistrovali chystanú 6-týždňovú výzvu, ktorá je prelomovou novinkou nielen u nás vo FITHUB, ale na celom Slovensku. Celý tento projekt a celkový koncept je totiž skutočne jedinečný a na Slovensku je naše fitness centrum prvé, ktoré ho spustilo. Ide v ňom o to, že účastníci sa počas 6-tich týždňov budú snažiť splniť stanovený cieľ. Celých 6 týždňov budú pod dohľadom certifikovaných trénerov a výživovej poradkyne. Každý týždeň absolvujú tréningy pod vedením trénerov, na každý týždeň dostanú jedálniček a absolvujú pravidelné merania na InBody, vďaka ktorému budú mať svoje výsledky pod kontrolou. Ak sa chceš do tejto výzvy zapojiť, prihlásiť sa môžeš na tomto odkaze: www.6tyzdnovavyzva.sk/cachtice

Oslava vo veľkom štýle

Otvorte diáre a poznačte si dátum 1.2.2020 – FITHUB totiž oslavuje svoje 4. narodeniny a my to chystáme osláviť v patrične veľkom štýle. Pripravujeme pre vás spoločné skupinové tréningy, nebude chýbať torta, šampanské či tombola o permanentku. Zároveň budete mať možnosť premerať sa na InBody a s trénermi môžete absolvovať diagnostiku fyzickej kondície a pohybových návykov. A na záver to najlepšie, afterpárty!

Novinka na bare? Samotný bar!

Po niekoľkých rokoch sme sa rozhodli redizajnovať náš vnútorný priestor, tentokrát sa zameriame na barový pult. Veľmi sa na to tešíme, okrem moderného priestoru budeme mať konečne viac miesta na to, aby sme vám mohli priniesť ešte viac vašich obľúbených proteínových tyčiniek. A čo by to bol bar bez barových stoličiek? Áno, aj tie tam budú!

Napredujeme

Veľmi dôležité je pre nás to, aby sme vám ponúkali profesionálne a komplexné služby. Inak tomu nebude ani v roku 2020. Celý náš tím sa chystá na rôzne vzdelávacie a certifikované kurzy, vďaka ktorým budú opäť o krok vpred!

FITHUB komunita

Pre našich najvernejších zákazníkov sme sa rozhodli vytvoriť spoločnú komunitu v rámci sociálnej siete Facebook. Spoločne si založíme skupinu, ktorá bude slúžiť na vzájomnú pomoc, motiváciu a podporu, zdieľanie vlastných úspechov, receptov či rád, ako na to. Zároveň budete mať možnosť zapojiť sa viac o diania vo fitku a ako prvý sa dozviete všetky pripravované novinky.