Pandemická situácia a opatrenia nám dali poriadne zabrať. Zdá sa ale, že všetko sa konečne začína pomaličky vracať späť do normálneho režimu. Pozrite sa na to, ako budeme vo FITHUB fungovať a aké zmeny nastali.

Od pondelka 17. 5. 2021 platia nové podmienky otvorenia pre fitness centrá. Kapacita sa zo 6 osôb zvýšila na 15, preto už môžeme nabehnúť na takmer normálnu prevádzku.

Bez rezervácií

Odteraz si už vstup nemusíte rezervovať cez náš rezervačný systém. Stačí prísť na recepciu, vybrať si pre vás ten najvýhodnejší vstup a poriadne si zamakať. Aktuálny cenník si môžete pozrieť TU. Pokiaľ sa stále neviete rozhodnúť, aký vstup je pre vás ten naj, nechajte si poradiť od našich báb na recepcii.

Permanentky, členstvá a kredity opäť v platnosti

Zatvorení a obmedzení sme boli 214 dní a presne o toľko dní sme vám predĺžili vaše členstvá a permanentky. Samozrejme, rovnako aj kredit, ktorý ste mali nabitý na FITHUB kartách, vám stále zostáva platný. Stačí teda prísť do fitka a nemusíte nič riešiť, iba si dobre zacvičiť.

Bez MultiSport aj bez skupinových lekcií

Vstup na MultiSport kartu je v našom fitness centre zrušený. Taktiež sú z dôvodu obmedzenej kapacity zrušené skupinové lekcie a kurzy. Opäť ich spustíme po tom, ako budeme môcť navýšiť počet zákazníkov vo fitku.

Nové otváracie hodiny

PONDELOK – PIATOK: 6:00 – 21:00
SOBOTA: 8:00 – 15:00
NEDEĽA: 8:00 – 20:00

Zvýšená dezinfekcia

Čo zostáva nezmenené, je potreba prísť na recepciu v respirátore, vždy si po sebe vydezinfikovať stroje, cvičebné pomôcky a používať pri cvičení uterák, ktorý vám bez problémov zapožičiame aj priamo u nás na recepcii.

Ako fungujeme v skratke

  • Bez rezervácií
  • Členstvá, permanentky a kredity opäť spustené
  • Povinný respirátor pri vstupe na recepciu
  • Dezinfekcia strojov a používanie uterákov
  • Skupinové lekcie sú stále pozastavené

 

Celý FitHub tím sa na vás všetkých už veľmi teší. V prípade akýchkoľvek otázok nám píšte, volajte.