Hody v Čachticiach sa nezadržateľne blížia a vy sa máte tento rok skutočne na čo tešiť! Počas celého víkendu na vás čaká skvelý program, pri ktorom sa zabavia nielen deti, ale aj dospelí. Okrem kolotočov, detského divadielka, hudobných kapiel či jubilejného polmaratónu si nenechajte ujsť návštevu FITHUB stánku plného športu a zábavy.

Stánok športu a zábavy bude pre všetkých otvorený v sobotu 24.8. od 15:00 do 18:00. Nájdete ho hneď vedľa kultúrneho domu a obľúbenej zmrzliny. Chystáme pre vás mnoho prekvapení, súťaží, a tiež si budete môcť otestovať, ako je na tom vaša fyzická kondícia. Tí najmenší si môžu skúsiť beh cez prekážkovú dráhu či hod loptičkou. Nebojte sa, u nás vyhráva každý!

V stánku nebude chýbať obľúbený veslovací trenažér, ktorý patrí medzi veľmi účinné kardio stroje. Na ňom si môžu zasúťažiť aj dospelí. Dámy, zvládnete zaveslovať 500 metrov? A čo vy, páni? Dáte rovno kilometer? Ak áno, tešiť sa môžete na super výhry. Otestovať si môžete aj vašu výdrž na hrazde. Tí najlepší okrem skvelého pocitu zo samého seba dostanú navyše parádnu odmenu.

Chcete zistiť, ako na tom ste?

Stretnúť sa u nás môžete aj s našimi osobnými trénermi Z FITHUBU, ktorí majú pre vás pripravenú diagnostiku fyzickej kondície a pohybového aparátu. Ak teda chcete zistiť, ako ste na tom, tento druh diagnostiky je pre vás skvelým štartom. Nemáte sa čoho obávať, nejde o žiadne náročné cviky, ale o sériu cvikov, ktoré zvládne každý z vás.

Prísť sa pozrieť do nášho stánku sa vám oplatí aj v prípade, že sa jednoducho o FITHUBE chcete dozvedieť niečo viac. Máme pre vás pripravené kompletné informácie, letáčiky a vizitky, vďaka ktorým sa dozviete všetko, čo potrebujete. Ak premýšľate nad tým, že chcete začať cvičiť s osobným trénerom, šup k nám! Budete mať skvelú príležitosť prehodiť s nimi pár slov, alebo si rovno dohodnúť prvý tréning.

Polmaratón oslavuje 30-ku

Polmaratón je už dlhé desaťročia neodmysliteľnou súčasťou Čachtických hodov. Inak tomu nebude ani teraz. Rok 2019 je o čosi výnimočnejší, pretože polmaratón oslavuje svoje jubileum. Uskutoční sa už 30. raz, štartovať sa bude v sobotu o 16:00 priamo z námestia. Prihlásiť sa môžete nielen ako jednotlivci, ale aj ak štafetový tím. Pri štarte čaká na súťažiacich aj divákov bubnová show. Na najlepších bežcov čaká bohatý balíček od FITHUBU, ktorý je plný skvelých cien. Výherci sa môžu tešiť nielen na rôzne doplnky výživy, ale i na mnoho iného.

Baviť sa môžete do samého rána

Hody odštartujú v piatok skvelou hudobnou skupinou Hrdza, ktorá vám zanôti rytmické piesne v ľudovom podaní. V sobotu po štarte polmaratónu čaká na deti milé predstavenie s názvom Princezná Rozmarínka. Následne príde formácia Veselí starci, ktorá hviezdi na televíznej stanici Šláger. Večer po zotmení si nenechajte ujsť jednu z najúspešnejších slovenských speváčok, superstaristku Emmu Drobnú. Prísť sa zabaviť môžete aj v nedeľu, kedy na námestí vystúpi hudobné trio PROGRES. Počas celého víkendu sa môžete vyblázniť na tradičných kolotočoch, ochutnať cukrovú vatu alebo svojej milej vystreliť červenú ružičku.

Prepáčte, ale pred zanechaním komentára sa musíte prihlásiť.