Ak by existoval jasný akčný plán, pomocou ktorého schudnete BEZ TOHO, aby ste museli dodržiavať nezmyselné drastické diéty so zaručeným jojo efektom…

…. išli by ste do toho?

Ak je vaša odpoveď áno, máme pre vás skvelú správu – presne takýto plán máte teraz na dosah ruky! Pozbierali sme všetky naše skúsenosti a vedomosti, dali sme ich do komplexného programu a vytvorili tak priamu cestu za vašou vysnívanou postavou.

CHCEME, ABY STE KONEČNE MOHLI ZMENIŤ SVOJ ŽIVOT. ABY STE SA VO SVOJOM NOVOM TELE CÍTILI PLNOHODNOTNEJŠIE A ŠŤASTNEJŠIE. ABY STE MOHLI ŽIŤ TAK, AKO UŽ DLHO TÚŽITE.

Ukážeme vám, ako na to. Nemusíte sa ničoho obávať, celý čas budeme stáť pri vás.

POVEDZME SI TO NA ROVINU:

Chcete schudnúť. Túžite sa zbaviť kíl navyše, ktoré vás obmedzujú. Chcete vyzerať skvele a mať plnohodnotnejší a zmysluplnejší život. Ale…

Stále si opakujete, že teraz nie je ten správny čas. Že začnete od zajtra, od pondelka, od prvého, po Vianociach…

Nedokážete sa vyznať v toľkých informáciách o chudnutí, ktorými ste obklopený…

Neveríte si, že to zvládnete. Myslíte si, že schudnúť je pre vás náročné a popredu to vzdávate…

Ste skeptický, pretože ste skúsili množstvo „zaručených“ diét, po ktorých ste napokon vždy pribrali ešte viac…

A možno len netušíte, ako vlastne začať…

Úplne vám rozumieme! Rukami nám prešli desiatky klientov, ktorí sa roky nechávali paralyzovať vlastným strachom. Až doteraz.

Máme pre vás skvelú správu! Všetko, čo potrebujete vedieť je, že to spolu s nami tentokrát určite zvládnete. Dali sme dokopy overené a vyskúšané metódy a vytvorili pre vás:

Komplexný redukčný program!

TENTO PROGRAM UŽ POMOHOL

0
ÚSPEŠNÝM ÚČASTNÍKOM
-0Kg
ZREDUKOVANÉHO TUKU

PREDSTAVTE SI, AKÉ SKVELÉ BY BOLO:

Možno svoj veľký sen máte v sebe už roky, ale stále si opakujete „Teraz nie je ten správny čas, teraz sa to nehodí, možno budúci rok…“

Kdybyste objevila svůj talent, svou životní náplň a předávala je dál svým klientům, kteří přesně tohle potřebovali.

Přestat každý den trávit hodiny na cestě do práce a z práce, zůstat v klidu doma a přitom budovat něco, na co opravdu budete pyšná.

Kdybyste nemusela na všechny ty složité technické věci přicházet systémem ‚pokus – omyl‘, ale dostala všechno nalinkované, abyste se mohla věnovat hlavně tomu, co vás baví nejvíc.

Přestat se strachovat, jestli vám vlivem událostí nezruší pracovní pozici a vy zůstanete ze dne na den bez prostředků.

Nemuset pořád dokola přemýšlet, co budete dělat, až vám skončí mateřská. Protože do té staré práce prostě zpátky nechcete. Už jste jiná, změnila jste se, jste máma a chcete být se svými dětmi co nejvíc a ne sedět 8 hodin denně v práci, která už vás dávno neuspokojuje.

A TO VŠETKO DOKÁŽETE BEZ TOHO, ABY STE MUSELI DRŽAŤ HLADOVKY ČI DRASTICKÉ DIÉTY! ZDÁ SA VÁM, ŽE TO ZNIE PRÍLIŠ DOBRE NA TO, ABY TO BOLA PRAVDA?

SME FITNESS CENTRUM FITHUB A UŽ NIEKOĽKO ROKOV POMÁHAME ĽUĎOM NA CESTE ZA VYSNÍVANOU POSTAVOU

Všetci nás presviedčajú, že schudnúť bez drastických diét a bez denného makania vo fitku je nemožné. My vám ale dáme systém a spôsob, ktorým to dokážete aj bez toho. Vymysleli sme program a poskladali ho tak, aby bolo pre vás chudnutie čo najjednoduchšie. Teraz sa do toho môžete konečne pustiť.

Kto sa bude o vás 12 týždňov starať?

John Doe

UpSolution Team

John Doe

UpSolution Team

John Doe

UpSolution Team

John Doe

UpSolution Team

John Doe

UpSolution Team

AKO 12 TÝŽDŇOVÝ PROGRAM FUNGUJE?

Po prihlásení sa na úvodnú konzultáciu zdarma vám príde odkaz na úvodný dotazník, v ktorom popíšete vaše predstavy, ciele a očakávania.

Následne si dohodneme osobnú konzultáciu, na ktorej spoločne všetko preberieme.

Po úspešnej prvej konzultácii si začnete plniť svoj sen o vysnívanej postave v štartovacom týždni, počas ktorého si vyskúšate priebeh programu. Budete chodiť na tréningy s profesionálnymi trénermi, zistíte váš aktuálny stav komplexnou analýzou zloženia tela na prístroji InBody 230 a vypracujeme vám podrobnú analýzu vašich súčastných stravovacích návykov.

Po úvodnom týždni začne 12 týždňový komplexný program na chudnutie. Dostanete detailne spracovaný redukčný jedálniček na 12 týždňov, rozvrh skupinových tréningov s našimi trénermi, voľný vstup do fitness centra, kontrolné merania na InBody 230 a konzultácie s certifikovanou výživovou poradkyňou. Okrem toho budete členom facebookovej skupiny, kde vám budeme neustále k dispozícii. Súčasťou programu je aj nepretržitá podpora a motivácia, vďaka ktorej svoj cieľ dosiahnete ľahšie.

ČO ZA SVOJE PENIAZE DOSTANETE?

ŠTARTOVACÍ TÝŽDEŇ OBSAHUJE:

skupinové tréningy s našimi trénermi

v hodnote 20 EUR

voľný vstup do fitness centra na 7 dní

v hodnote 23 EUR

komplexná analýza zloženia ľudského tela na InBody 230 aj s konzultáciou výsledkov

v hodnote 15 EUR

analýza vášho aktuálneho jedálnička a konzultácia stravovacích návykov

v hodnote 35 EUR

12 TÝŽDŇOVÝ PROGRAM OBSAHUJE:

skupinové tréningy s našimi trénermi

v hodnote 240 EUR

voľný vstup do fitness centra na 12 týždňov

v hodnote 99 EUR

jedánliček na 12 týždňov aj s nákupným zoznamom

v hodnote 177 EUR

pravidelné kontrolné merania a konzultácie na InBody 230

3 x kontrolné meranie s 30 minútovou konzultáciou

archív video-tréningov na doma

v hodnote 120 EUR

členstvo v uzavretej facebookovej skupine

veľmi dôležitá a povinná súčasť programu

podpora 24/7

podpora celého tímu 24 hodín 7 dní v týždni prostredníctvom facebookovej skupiny

skupinová motivácia

stanete sa súčasťou skupiny ľudí, s ktorými budete pracovať na rovnakom cieli a ťahať sa tak navzájom

motivačný denník

dostanete od nás motivačný denník na 12 týždňov

SKUPINOVÉ TRÉNINGY

Skupinové tréningy budú prebiehať pod dozorom skúsených trénerov, ktorí budú dohliadať nielen na to, aby ste tréning odmakali na 100 %, ale tiež na to, aby ste sa naučili správnu techniku cvičenia a dýchania. Tréneri vás budú motivovať a ukážu vám cestu k tomu, aby ste si pohyb osvojili a zamilovali. K dispozícii budete mať pravidelný rozvrh skupinových tréningov a bude už len na vás, ako často na ne budete chodiť.

VOĽNÝ VSTUP DO FITNESS CENTRA FITHUB

Počas celého trvania programu budete mať okrem skupinových tréningov k dispozícii celé fitness centrum FITHUB. Využívať ho budete môcť neobmedzene podľa našich otváracích hodín. Čaká v ňom na vás množstvo strojov, cvičebných pomôcok a rôzneho vybavenia, ktoré môžete využiť pri svojej ceste za vysnívanou postavou.

KOMPLEXNÁ ANALÝZA ZLOŽENIA ĽUDSKÉHO TELA

Na to, aby ste mohli začať zdravo chudnúť, je nevyhnutné zistiť, ako na tom vlastne ste. Preto na začiatku absolvujete komplexnú analýzu zloženia vášho tela na prístroji InBody 230 a na základe výsledkov z merania vám výživová poradkyňa vytvorí jedálniček. Počas 12-tich týždňov vás čaká niekoľko ďalších premeraní spolu s konzultáciou. Vďaka tomu budete mať podrobný a presný prehľad o vašich pokrokoch v ceste za vysnívanou postavou.

ANALÝZA SÚČASNÝCH STRAVOVACÍCH NÁVYKOV

Naša certifikovaná výživová poradkyňa Lucka vám vypracuje podrobnú analýzu jedálnička, ktorú na osobnej konzultácii spolu prejdete a odporučí vám, čo je na dosiahnutie vášho cieľa potrebné zmeniť. Spolu sa pozriete na to, čo vám v jedálničku chýba a vysvetlí vám základné princípy správneho stravovania. Taktiež dostanete analýzu vybraných potravín z vášho jedálnička a Lucka vám odporučí, ako dané potraviny nahradiť za ich vhodnejšie varianty.

JEDÁLNIČEK NA 12 TÝŽDŇOV

Na základe podrobnej analýzy vášho jedálnička a stravovacích návykov vám výživová poradkyňa Lucka vypracuje redukčný jedálniček na 12 týždňov. Jedálniček spolu odkonzultujete, prípadne upravíte podľa vašich potrieb. Súčasťou jedálnička sú aj recepty s postupom na prípravu. Celý jedálniček bude prispôsobený presne vašim potrebám a cieľom či už chcete redukovať hmotnosť, naberať svalovú hmotu alebo zlepšiť svoje stravovacie návyky.

UZAVRETÁ FACEBOOKOVÁ SKUPINA

Aby ste vedeli, že v tom nie ste sami, vytvoríme vám prístup do uzavretej facebookovej skupiny, v ktorej budete mať možnosť deliť sa o svoje úspechy, otázky, dilemy či chutné recepty. Aj prostrednáctvom tejto skupiny budete neustále členom komunity ľudí s rovnakým cieľom – schudnúť raz a navždy! S ostatnými členmi sa budete navzájom motivovať, podporovať a hnať vpred.

PODPORA 24/7

Nie že by sme túžili po nočných telefonátoch o tom, ako odolať vábeniu chladničky, ale chceme vám byť neustále k dispozícii. Prostredníctvom facebookovej skupiny sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť s otázkou, pomocou či radou. Vždy vám niekto z nášho tímu rád poradí, zodpovie otázky či vysvetlí nejasnosti.

SKUPINOVÁ MOTIVÁCIA A MOTIVAČNÝ DENNÍK

Na začiatku vašej 12 týždňovej premeny dostanete od nás Motivačný denník, do ktorého si budete zapisovať všetky vaše pokroky a úspechy. Predstavte si ten skvelý pocit, keď sa po niekoľkých týždňoch pozriete na vašu začiatočnú váhu a na tú aktuálnu, ktorá je o niekoľko kilogramov ľahšia! Práve tieto drobnosti vás budú poháňať vpred. Do Motivačného denníka si taktiež budete zapisovať to, ako sa vám darí s dodržiavaním jedálnička, budete si robiť prehľad o svojich tréningoch a tým pádom budete mať vo všetkom lepší prehľad.

ARCHÍV VIDEO-TRÉNINGOV

Nebude sa vám dať prísť na skupinový tréning či zacvičiť si do fitness centra? Žiadny problém! K dispozícii budete mať bohatý archív video-tréningov s našou trénerkou Miškou. Miška vedie tréningy tak, aby v nich dala zabrať vašim tukovým zásobám a zároveň posilnila svalové partie celého tela. Počas hodinky cvičenia v pohodlí domova budete teda spaľovať tuk, naberať svaly, tvarovať postavu a budovať kondíciu. Stačiť vám bude podložka na cvičenie, uterák a veľa vody.

Keď to takto vidím popísané, tak by som to naozaj mohol konečne zvládnuť!

Komplexný redukčný program vám pomôže nielen raz a navždy docieliť vašu vysnívanú hmotnosť, ale tiež vám ukáže cestu za zdravým životom.

NAUČTE SA TO, ČO STE DLHÉ ROKY ZANEDBÁVALI. UKÁŽTE VÁŠMU TELU REŠPEKT A ZAČNITE SA K NEMU SPRÁVAŤ TAK, ABY SA VÁM ZA TO ODVĎAČILO.

Po absolvovaní 12 týždňového redukčného programu budete:

Vyzerať tak, ako ste vždy túžili. Už sa viac nebudete musieť trápiť pri pohľade do zrkadla.
Neustále plní energie. Či už budete vstávať z postele, variť si chutné jedlo, nakupovať alebo športovať.
Rozumieť zásadám zdravého životného štýlu. Už viac žiadne nezmyselné diéty či hladovky.
Pochopíte, v čom ste robili doteraz chybu a už ju nikdy nebudete opakovať.

AK STÁLE VÁHATE, ČI STE PRE KOMPLEXNÝ REDUKČNÝ PROGRAM TEN PRAVÝ, ZISTITE TO! SME PRIPRAVENÝ DŇOM AJ NOCOU VÁM ODPOVEDAŤ NA KAŽDÝ VÁŠ EMAIL.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field

Čo o programe hovoria účastníci?

Lucia – zdravotná sestra

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Braňo

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Martina

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

DO KONCA REGISTRÁCIE DO PORGRAMU ZOSTÁVA EŠTE

Aktuálne máme v programe miesto len pre 10-tich z vás a do začiatku zostáva už len niekoľko dní

2020/05/31 12:00:00
Znie to krásne!

KOĽKO TO VLASTNE STOJÍ?

ŠTARTOVACÍ TÝŽDEŇ

skupinové tréningy s našimi trénermi
voľný vstup do fitness centra na 7 dní
komplexná analýza zloženia ľudského tela na InBody 230
analýza súčasných stravovacích návykov

Cena:  35 EUR

12 TÝŽDŇOVÝ PROGRAM

skupinové tréningy s našimi trénermi na 12 týždňov
voľný vstup do fitness centra na 12 týždňov
jedálniček na 12 týždňov aj s nákupným zoznamom
pravidelné kontrolné merania na InBody 230 s konzultáciou
členstvo v uzatvorenej facebookovej skupiny
podpora 24 hodín 7 dní v týždni
skupinová motivácia
motivačný denník

Pôvodná cena:  640 EUR
Vaša cena: 360 EUR

*Pre istotu si ešte prečítajte obchodné podmienky

Fotky účastníkov pred a po absolvovaní programu hovoria za všetko…