Poď si pre svoju dávku sebavedomia. TERAZ.

Chceš na sebe začať pracovať a zmeniť svoj život k lepšiemu? Nikdy nepríde lepšia príležitosť ako TU a TERAZ. Dôležité je spraviť prvý krok, ktorý býva vždy ten najťažší. No my ti s ním pomôžeme a nasmerujeme ťa na tú správnu cestu. Cestu plnú sebavedomia, skvelého zdravia, bezbolestného života, sily a úžasnej energie.

Máme pre teba pripravenú motiváciu v podobe týždňa ZADARMO v našom fitness centre FITHUB, ktoré je len na skok od Nového Mesta nad Váhom. Príď si vyskúšať, ako to u nás funguje. No varujeme ťa – je celkom pravdepodobné, že si pravidelnú dávku pohybu úplne zamiluješ. Nájdeš u nás zónu s kardio strojmi, posilňovacie stroje, zónu s voľnými váhami, tréningovú zónu, certifikovaných trénerov aj skupinové lekcie. Preto si môžeš vybrať pohyb, ktorý ti bude vyhovovať a presne naplní tvoje očakávania.

Možno máš strach z toho, že do nášho fitness centra nezapadneš. Na všetky obavy však môžeš rýchlo zabudnúť, pretože FITHUB je fitko pre každého. Nájdeš u nás mužov a ženy všetkých vekových kategórií, ktorých hlavným cieľom je cítiť sa dobre. Chceš k nim patriť aj ty? Tak vyplň registračný formulár a poď si to vyskúšať. Prvý týždeň máš úplne ZADARMO.

Čo môžeš využívať počas týždňa ZDARMA?

  • Viac ako 250 m2 plochy na cvičenie
  • Skupinové lekcie
  • Zóny pre rôzne druhy pohybu
  • Klasické stroje aj inovatívne cvičebné pomôcky

Pokiaľ ťa najviac zaujalo cvičenie na strojoch, príď v akomkoľvek čase počas otváracích hodín. Alebo ťa viac zaujali skupinové lekcie? Ich zoznam, časy a prihlasovanie na ne nájdeš na našom webe. Prihlásiť sa môžeš aj telefonicky na čísle 0918 223 533.

Ako získaš svoj týždeň ZDARMA?

Je to úplne jednoduché. Stačí, ak vyplníš príslušný formulár. Podmienkou je, aby si mal/a viac ako 21 rokov a ideš k nám po prvýkrát, respektíve si u nás naposledy bol/a pred viac ako 12 mesiacmi.

Do formulára zadaj svoje kontaktné údaje

Príď na 15 minútové stretnutie, na ktorom ti predstavíme a ukážeme FITHUB

Využívaj služby fitness centra celý týždeň ZADARMO

Čo ťa čaká na prvom 15 minútovom stretnutí?

Po vyplnení formulára ťa kontaktuje člen FITHUB tímu. Dohodneš si s ním prvú návštevu fitness centra. Zistíš, ako to u nás funguje, kde môžeš parkovať, kedy máme otvorené, aké zóny či stroje u nás nájdeš. Tiež ťa oboznámime s lekciami, trénermi či možnosťami vstupu. Pokojne si priprav otázky, radi ti na všetko odpovieme. Môžeš prísť rovno v športovom a dať si u nás prvý tréning.

Pri stretnutí s členom FITHUB tímu ti aktivujeme špeciálnu kartu, s ktorou budeš mať prístup úplne všade. Aby sa nám však karta po 7 dňoch vrátila späť domov, necháva sa za ňu u nás záloha 10 EUR, ktoré ti samozrejme vrátime späť.

Tak už nie je na čo čakať. Lepšia príležitosť ako TU a TERAZ nepríde, tak si poď pre svoju dávku sebavedomia, zdravia, sily a energie aj ty.

    Odoslaním súhlasíš so spracovaním osobných údajov.