Trénujte s nami naživo vo FITHUB online Gym

Výnimočná situácia si vyžaduje výnimočné riešenia.

Chápeme, že aktuálne nie je pre niektorých z vás priorita utrácať peniaze za online programy a cvičenia. Vieme, že na internete ich nájdete veľké množstvo a niektoré aj zadarmo. Načo teda platiť za naše online tréningy?

Pretože nás podporíte!

Predplatenie nášho online programu z vašej  strany vnímame ako podporu v týchto ťažkých časoch. Fitness centrum FITHUB potrebuje podporu od vás všetkých aby mohlo naďalej fungovať aj po tom, ako skončia obmedzenia, ktoré nám priniesla pandémia COVID-19. Aktuálne sme bez príjmov. Prerušili sme všetky vaše platné permanentky a budeme ich predlžovať o obdobie, ktoré budeme zatvorení, to nám však nijaký náklad nezníži. Nikto tiež nevie, ako dlho táto situácia bude pretrvávať, kedy sa skončí a kedy sa budete môcť konečne vrátiť do nášho fitnes centra. Aby sme túto situáciu nejak prežili, potrebujeme vašu podporu.

Budeme veľmi radi, ak nás podporíte predplatením niektorého z našich balíčkov živých online tréningov alebo dobrovoľným príspevkom za 5 dňový prístup do FITHUB online Gymu.

Za odmenu vám pomôžeme s udržaním si fyzickej kondície a duševného zdravia priamo v pohodlí vášho domova prostredníctvom nášho FITHUB online Gymu, ktorý sme sa rozhodli pre vás spustiť na Facbooku.

Čo obsahuje FITHUB online Gym?

LIVE videotréningy

Prostredníctvom uzavretej facebookovej skupiny FITHUB online Gym vám budeme vysielať pravidelne naživo praktické videotréningy, ktoré môžete odcvičiť z pohodlia domova. Lekcie budú viesť naši tréneri. Navyše pomocou chatu môžete byť v spojení priamo s našimi trénermi.

Archív tréningov

Nemusíte cvičiť iba LIVE. Pokiaľ tréning v danom čase nestihnete alebo sa vám nedá zrovna v danom čase cvičiť, k tréningu sa dostanete aj neskôr, nájdete ho v archíve všetkých live tréningov.

Rozvrh tréningov

Každý týždeň bude stanovený pravidelný rozvrh tréningov. Nakoľko je to náš prvý online program, budeme sa ho snažiť neustále vylaďovať a vylepšovať podľa vašej spätnej väzby a pripomienok.

Facebooková podpora a motivácia

Okrem LIVE tréningov s trénermi vám bude celý náš tím FITHUB pravidelne prinášať zaujímavý obsah. Taktiež sa budeme môcť všetci navzájom motivovať, prípadne medzi sebou zdieľať svoje rady, tipy a triky.

Kto bude s vami trénovať?

Michaela Plašienková

osobná trénerka

Predplatné FITHUB online Gym

Dobrovoľný príspevok

Platba za 5 dňový prístup je na dobrovoľnej báze. 5 dňový prístup poskytujeme ZDARMA, no ak sa vám naše tréningy páčia a ceníte si to, že si môžete zacvičiť s našimi trénermi, ktorí vám ochotne poradia a motivujú vás, môžete zaplatiť ľubovolnú čiastku na náš účet:

IBAN: SK37 0200 0000 0035 7999 5353

Ak chcete s nami cvičiť pravidelne, môžete si prostredníctvom nášho eshopu zakúpiť niektoré z našich predplatných. Po zaslaní objednávky vám pošleme platobné údaje. Po uhradení predplatného vám zašleme odkaz na prihlásenie do facebookovej skupiny.

ZDARMA na 5 dní
-5 dní
 • neobmedzený prístup na 5 dní do Facebookovej skupiny - FITHUB online Gym
 • zdarma alebo za dobrovoľný príspevok na účet
 • živé videotréningy s trénerom
 • pravidelný rozvrh videotréningov
 • archív videotréningov
 • skupinová podpora a motivácia
Online na 14 dní
25€14 dní
 • neobmedzený prístup na 14 dní do Facebookovej skupiny - FITHUB online Gym
 • živé videotréningy s trénerom
 • pravidelný rozvrh videotréningov
 • archív videotréningov
 • skupinová podpora a motivácia