Cenník 2

Cenník platný od 26.04.2021 počas obmedzenej prevádzky fitness centra. Všetky ceny sú v EUR vrátane 20% DPH.

Všetky doposiaľ poskytované služby (kredit, permanentky, členstva, kurzy) sú pozastavené a budú obnovené po zrušení obmedzení v prevádzke.

Vstup do fitness centra je možný len na základe rezervácie.

Pre vytvorenie rezervácie využite náš online rezervačný systém.

JEDNORAZOVÉ VSTUPY

s časovým obmedzením

Jednorazový vstup 1,5 hod (90 min.)

5,0 €

V rámci jednorazového vstupu môžete využívať všetky priestory fitness centra vrátane TRAINING ZONE s časovým obmedzením 90 minút. Do časového limitu sa počíta celkový čas strávený v prevádzke tzn. aj čas strávený v šatni.

Jednorazový vstup 2 hod (120 min.)

7,0 €

V rámci jednorazového vstupu môžete využívať všetky priestory fitness centra vrátane TRAINING ZONE s časovým obmedzením 120 minút. Do časového limitu sa počíta celkový čas strávený v prevádzke tzn. aj čas strávený v šatni.

Jednorazový vstup 2,5 hod (150 min.)

8,5 €

V rámci jednorazového vstupu môžete využívať všetky priestory fitness centra vrátane TRAINING ZONE s časovým obmedzením 150 minút. Do časového limitu sa počíta celkový čas strávený v prevádzke tzn. aj čas strávený v šatni.

Jednorazový vstup 3 hod (180 min.)

10 €

V rámci jednorazového vstupu môžete využívať všetky priestory fitness centra vrátane TRAINING ZONE s časovým obmedzením 180 minút. Do časového limitu sa počíta celkový čas strávený v prevádzke tzn. aj čas strávený v šatni.

PLATBA V HOTOVOSTI

Za vybrané služby môžete zaplatiť v hotovosti priamo na recepcií.

PLATBA KARTOU

V našom fitness centre máte možnosť platiť aj platobnými kartami Mastercard, Visa a Maestro.